BURG Recruitment
We make it work

Zoek een baan in jouw regio

Voer een volledige postcode in, voorbeeld: 1234AB

Laten we samen zoeken

BURG Recruitment
We make it work

Zoek een baan in jouw regio

Laten we samen zoeken

BURG Recruitment - Logo
Referenties

Samenwerken met BURG

“Voor een aantal moeilijk in te vullen vacatures zijn wij via via met Sam en zijn collega’s van BURG in contact gekomen. Een kleine club professionals die met passie aan de slag zijn gegaan met…”

Renewi

“Vanaf het eerste contact met Melissa via LinkedIn kan ik alleen maar zeggen dat ik het traject, wat we met elkaar hebben doorlopen, als zeer prettig heb ervaren. Ondanks het resultaat…”

Polyplastic

“Burg is een hele fijne partij om mee samen te werken. De recruiters stellen zich op als partner van ons HR-team door goed te luisteren naar onze wensen en behoeften… ”

Hearthside

“Voor een aantal moeilijk in te vullen vacatures zijn wij via via met Sam en zijn collega’s van BURG in contact gekomen. Een kleine club professionals die met passie aan de slag zijn gegaan met…”

Renewi

“Vanaf het eerste contact met Melissa via LinkedIn kan ik alleen maar zeggen dat ik het traject, wat we met elkaar hebben doorlopen, als zeer prettig
heb ervaren. Ondanks het resultaat…”

Polyplastic

“Burg is een hele fijne partij om mee samen te werken. De recruiters stellen zich op als partner van ons HR-team door goed te luisteren naar onze wensen en behoeften… ”

Hearthside

Werken bij BURG samen met ons geweldige team

Arjen Mastenbroek

E-mail: arjen.mastenbroek@burgrecruitment.nl 
Tel: +31 (0) 6 182 500 99

Recruitment Manager

Kevin de Jong

E-mail: kevin@burgbedrijven.nl
Tel: +31 (0) 6 225 662 56

Directeur / Eigenaar

Melissa Bergers

E-mail: melissa.bergers@burgrecruitment.nl
Tel: +31 (0) 6 302 329 83

Recruitment

Mariëlle Esmeijer

E-mail: marielle.esmeijer@burgoperations.nl
Tel: +31 (0) 6 248 125 42

Recruitment Consultant Operations 

Sam van der Burg

E-mail: sam@burgbedrijven.nl
Tel: +31 (0) 6 453 725 60

Directeur / Eigenaar

Mark van der Zee

E-mail: mark.vanderzee@burgqhsse.nl
Tel: +31 (0) 6 310 890 00

Senior Recruitment Consultant QHSSE

Thomas Aangenendt

E-mail: thomas.aangenendt@burgqhsse.nl
Tel: +31 (0) 6 310 501 00

Senior Recruitment Consultant QHSSE

Amber van der Spek

E-mail: amber.vanderspek@burgbedrijven.nl

Tel: +31 (0) 6 161 015 21

HR- Corporate Recruitment Officer

Alexandra Visser

E-mail: alexandra@oostlandwerkt.nl

Tel: +31 (0) 6 494 966 13

Consultant & Beheerder bij Oostlandwerkt.nl

Isabel van den Bosch

E-mail: isabel@oostlandwerkt.nl

Arbeidsspecialist bij Oostlandwerkt.nl

Lynn Grötzinger

Corporate Recruiter

Linda Roosekrans

E-mail: office@burgbedrijven.nl

Office en Finance supporter

Rabindre Biharie

E-mail: rabindre.biharie@burgqhsse.nl

Kandidaat Vertegenwoordiger QHSSE

Nils van Reeuwijk

Recruitment Support

Caitlin Verver

Stagiaire Sales

Michelle Guijt

Stagiaire Marketing

Wesley de Gier

E-mail: wesley.degier@burgoperations.nl

Recruiter

Sharita Ramawadh

E-mail: sharita@burgoperations.nl

Recruiter

Jeroen Opstelten

E-mail: Jeroen.opstelten@burgqhsse.nl

Recruiter

Onderdeel van het team uitmaken?

Stuur dan een mail naar info@burgrecruitment.com

Hier zijn wij mee bezig

Project

BURG Group lanceert
nieuwe website

Bekijk project   

Geschiedenis

Start BURG Recruitment

2018

Start BURG Operations

2019

Opening nieuw kantoor

2020

Uitbreiding extra kantoor

2021

BURG Techniek in
het leven geroepen

2021